• Wpisów: 167
 • Średnio co: 12 dni
 • Ostatni wpis: 3 lata temu, 17:22
 • Licznik odwiedzin: 15 961 / 2147 dni
 
harrypotternarniadal
 
Tak, znowu słowa świątecznej piosenki. Ale za to tym razem dodam singiel Mariah Carey, czyli "All I want for Christmas Is you "

<Świetna piosenka, naprawdę>
~Wracam do wpisu Świątecznego c: ~
Tak, Święta już niedługo, a ja piszę notkę z pięciodniowym (?) uprzedzeniem. Zresztą gdybym teraz notki nie napisała, to na pewno żadnej by już nie było. A dlaczego? Moje kuzynki z Niemiec przyjeżdżają, a to oznacza: fejsbók, fejsbók, fejsbók, na okrągło fejsbók. Właściwie to muszą utrzymywać kontakty z przyjaciółmi przez "aż" dwa tygodnie.
No cóż, nie narzekam, ponieważ w tym okresie będę znowu zakładać nowego fejsbóka, a wtedy zaproszę Olę i resztę przyjaciół z pingerowej sfery.
--jeny o czym ja gadam, to ma być notka świąteczna, a nie o fejsie--
Tak więc trochę gadki o świętach nie zaszkodzi, przecież i tak nie długo prawie wszystkie wpisy będą tylko o tym. Ale zapamiętajcie, że to MOJA notka była jedną z pierwszyych <3
AAKACJA1406.jpg

Zaczynam w końcu czuć atmosferę Świąt. A to dlatego, że muszę sprzątać, a to tylko na specjalne okazje : P
Mama przygotowuje dania, a babcia nam pomaga.
Powoli przymierzamy się do wystawienia stołu dla gości i miejsca dla Mikołaja. Tak, Mikołaja. Co roku, ze względu na naszego małego syna mojego kuzyna (xD) ciocia zawsze bierze jakiegoś pracownika z naszej firmy i zatrudnia go ponownie, jako oczywiście - sam św. Mikołaj.
Wiele razy przytrafił się nam zboczony Santa, który prawił "komplementy" mi i moim kuzynkom XD
Ale no przecież- nie chodzi tu o Mikołaja, tylko o PREZENTY (jestem taka zachłanna).
AAKACJA1404.jpg

Pewnie wiele z Was może pochwalić się lalkami, mangami itp., ale ja mogę się pochwalić kasą na lustrzankę 8D
Zawsze marzyłam o profesjonalnym aparacie, który służyłby mi na wiele lat, nawet więcej, a nie tak jak małe, czarne gówno bez jakości.
Może to nie wszystko co dostanę, ale skąd mam wiedzieć co przyniesie mi ten Mikołaj. TAK WIERZĘ W MIKOŁAJA, ALE NIE W TEGO ZBOCZONEGO, LOL.
Jednak najlepszym prezentem dla mnie jest to, że wszyscy będziemy mogli świętować te magiczne Święta. No dla mnie już nie wszyscy :c Ale przecież pewnie niektórzy spędzają je z resztą rodziny w niebie.~~
Jednak nie możemy o nich zapominać, bo na pewno chcieliby, żebyśmy ich wspomnieli w tak szczególny dzień, jakim jest Wigilia.
Już widzę jak dzielimy się opłatkiem, śpiewamy kolędy i śmiejemy się z żartów. Jak o tym myślę, to chce mi się płakać ze szczęścia, bo to jest najmilsze wspomnienie. Nie zapomniałam jeszcze żadnych Świąt, bo każde były dla mnie czymś niesamowitym. Tym razem pożegnałam niektórych członków rodziny (:C), ale za to przybyło do mnie też nowych, jak dziewczyna mojego kuzyna i inni.
AAKACJA1409.jpg

Mam nadzieję, że spędzicie ten czas jak najlepiej.
Z takiej okazji chciałabym Wam życzyć wesołych Świąt, abyście je jak najlepiej spędzili i poczuli ten klimat i ciepło rodzinne.
Merry Christmas! <3

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego
 •  
   
  Ach, kocham ten magiczny czas! Ale jakoś atmosfery w tym roku nie czuję, bo u mnie NIE MA ŚNIEGU :c
  I jak zawsze śliczne arty *-*
   
 • awatar
   
   
  Hermiona.
  Życzę Ci droga Maju wesołych , radosnych świąt. :)
   
 •  
   
  @Kola2000:  haha, tak rzeczywiście XD no chodzi mi o Mikołaja, który na Święta był zboczony XDD
   
 •  
   
  To o mnie chodzi z fejbukiem? :D
  Bo właśnie zanim przecyztałam, ze nas pozapraszasz, to sobie pomyślałam: ,,o trzeba będzie Cię zaprosić".
  Jak napisałaś, żeby pamiętac, że Twoja notka była jedną z pierwszych, to moja chora wyobraźnia nasunęła mi obraz siedzącej mnie z wnukami i opowiadoającej, ze w 2013 jedną z pierwszyxch notek światecznych napisała Maja XD Naprawdę coś jest ze mną nie tak :D
  I nwm o co chodzi ze zboczonym Mikołajem .w.
   
 •  
   
  Kocham Święta! To takie miłe kiedy wymieniasz się prezentami rodziną c: Ta atmosfera! Mój Mikołaj ma na imię Mateusz i jest kulką c:
   
 • awatar
   
   
  Evolett.
  Tak, Święta to cudowny czas. Jest tak magicznie. Szkoda, że nie ma już niektórych naszych bliskich przy rodzinnym stole. Twój post przypomniał mi wiele miłych chwil związanych z Wigilią. Dziękuję, aż zachciało mi się płakać. Ale cóż, ludzie odchodzą. Wesołych Świąt i szczęśliwych chwil spędzonych z rodziną :')
   
 •  
   
  Wesołych świąt Malfoyu~~