• Wpisów: 167
  • Średnio co: 12 dni
  • Ostatni wpis: 3 lata temu, 17:22
  • Licznik odwiedzin: 15 838 / 2111 dni
 
harrypotternarniadal
 
<Piosenka Demi Lovato do filmu "Frozen" czyli "Kraina Lodu", która miała wiele fajnych coverów do filmów z innych państw, np. jak Martiny Stoessel. Demi zaśpiewała ją pięknie, tak, że nie mogę przestać jej słuchać. - Byłam na premierze tego filmu i nawet mi się spodobał. ^^ >

Ostatnio przywiązałam większą wagę do muzyki, filmów i książek.
Tak więc mam trochę punktów związanymi z tymi tematami.

• •muzyka - wciąż słucham nowych rodzajów muzyki, innych wykonawców, także  tych, którzy kiedyś tworzyli. Jak na przykład Jazzmatazz, Tyga, Dirty Money, The Rolling Stones, Depeche Mode. Lecz na pewno są też tacy wykonawcy, o których aktualnie jest głośno, np. Rihanna, Nicki Minaj, Demi Lovato, Miley Cyrus i One Direction oraz Eminem. Wg mnie obojętna jest strefa czasowa, w której tworzą muzykę, tylko przeznaczenie. No może niektórych gwiazd, wymienionych powyżej jedne słowa nie są "mądre", ale melodia też jest ważna, dlatego mam tak dużo ulubonych wykonawców.

• • filmy - Każdy się pewnie domyśla, że jestem Potterhead i Tribute. Pierwsza nazwa fanów odnosi się do "Harry'ego Potter'a " (jakbyście nie wiedzieli xd), a druga do "Igrzysk Śmierci", które ubóstwiam. Harry'ego sfilmowało kilku reżyserów, np. Chris Columbus { Kamień Filozoficzny, Komnata Tajemnic}, Alfonso Cuarón {Więzień Azkabanu} , Mike Newell {Czara Ognia}, David Yates,( mój ulubiony reżyser ) pozostałe części. Igrzyska Gary Ross, a Pierścień Francis Lawrence.
I tych reżyserów ubóstwiam, bo bez nich nie byłoby tak świetnych filmów. Poza tym inne produkcje, jak np. Narnia czy Alicja W Krainie Czarów, też są godne podziwu. [A Wam jakie się najbardziej podobają?]

• •książki - no pewnie, że Harry Potter ( J. K. Rowling ) i Igrzyska Śmierci (Suzanne Collins ). Jak można wymyślić takie wydarzenia, jaka to musi być wyobraźnia, żeby stworzyć coś takiego! Ostatnio byłam na zakupach i chciałam kupić trzecią część Igrzysk, "Mockingaj" i  niestety nie dostałam, bo tata się nie zgodził, wolał kupić mi w internecie całą trylogię. 8 )
Jednak wszystkie książki są dziełem sztuki. Każdy ma inny gust i lubi różne rodzaje literatury. Ja np. przepadam najbardziej za fantastyką, bo dzięki niej można poszerzać wyobraźnię. Jest tyle rodzajów książek, a tak mało przeczytałam... Lecz czasem wolę sama pisać opowieści.
Kiedyś chciałabym  zostać pisarką, dlatego wciąż ćwiczę układanie zdań itp.

Hmm... Chyba skończyłam. Ciekawa jestem kto doszedł do końca ^^
A no właśnie. Zauważyłam, że część moich czytelników w ogóle nie daje po sobie znaków życia. Szkoda, bo zależy mi na opinii tego co tworzę, czyli notek na blogu. Ale w sumie to jest moja wina, mogłam się bardziej postarać : )

♥Obiecałam lalki, ale nie mogłam zgrać zdjęć. Zresztą i tak nikt nie chce oglądać fotek z telefonu. Dlatego chyba nawet nie muszę przepraszać : P
AAKACJAREKLAMA13.jpg

Plus tematyczny obrazek. : )
Dziękuję za uwagę.
~~Maja

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego