• Wpisów: 167
  • Średnio co: 12 dni
  • Ostatni wpis: 3 lata temu, 17:22
  • Licznik odwiedzin: 15 738 / 2081 dni
 
harrypotternarniadal
 
Patrzę na klawiaturę próbując skomponować zdanie, które opisałoby jak bardzo jest mi wstyd za tak długą nieobecność. Po dłuższym czasie zastanowienia zdaję sobie sprawę, że takich słów nigdy nie uda mi się skomponować.
Wszystko co tu przeżyłam zostawiłam w tyle. Porzuciłam moje lalki, które teraz leżą w piwnicy, w nie wiadomo jakim pudle. Wspominając dawne czasy te kawałki plastików były moim wszystkim, odskocznią od codzienności. Nie widziałam poza nimi świata, bo tak naprawdę to one zajmowały jego większą część. Dzięki nim rozwinęłam swoją wyobraźnię, talenty fotograficzne oraz umiejętności krawieckie, które do dziś próbuję ulepszać. Jednym słowem, to co tu się działo było wspaniałe. Jako jedyna w podstawówce zajmowałam się czymś innym niż telefony, czy gry. Rozwijałam się inaczej, bo po ludzku. Teraz jestem z tego dumna, ale niegdyś miałam problemy dotyczące moich zainteresowań.
Cieszę się, że spotkałam tutaj Was. Byliście jedynymi ludźmi, którzy mnie motywowali do dalszych prac, zdjęć albo notek. Jednak później zepsułam aparat, był to dla mnie cios w serce, bo tak naprawdę to dzięki nim moje notki jeszcze miały sens. Zniszczyłam go, podczas ostatniej sesji mojej lalki Dal. Nawet nie pamiętam jak miała na imię, ani komu ją sprzedałam.

Jest mi wstyd, że zaniedbywałam pingera, bo mogłam się wziąć w garść i popracować trochę nad notkami, czymkolwiek, byle internetowa ja nie poszła w zapomnienie. Teraz chciałabym przeprosić za to, że nie odpisywałam na wiadomości. Myślę, że po 150 dniach nie ma już sensu na nie odpowiadać, ale jeśli chcecie, to napiszcie, bo z pewnością odpiszę.


Zobaczę co będzie dalej. Może założę nowego bloga, bo "harrypotternarniadal" jest trochę długą nazwą, przeszkadza mi od samego początku hahahaha - oczywiście jak założę, to was o tym poinformuję.


*Jak jeszcze tutaj jesteście, to skomentujcie to, nawet jeśli się nie znamy. Chciałabym zobaczyć kto jeszcze tu zastał.*


PS. Przepraszam, że napisałam tę notkę chaotycznie, lecz muszę zrobić na moim pingerze małe zmiany w wyglądzie. Do zobaczenia!

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego